C Vitamini Krem Ne işe Yarar

BİO'Sİ
LEKE KARŞITI & CİLT BEYAZLATICI KREM

c vitaminli krem markaları ve etkili c vitaminli kremler

C Vitamini Krem

C vitamini krem canlılığını kaybetmiş ciltleri canlandırmanın en iyi yöntemlerindendir C vitaminli kremler kuru cilt, yağlı cilt, sivilce lekeleri, kırışıklık, kararma gibi cilt sorunlarında kullanılabilecek bir üründür. C vitamininin bilinen en yaygın özelliği yaşlanmayı geciktirmesidir. C vitamini kollajen üretimini uyarır ve bu sayede cildin dokusunu iyileştirir.

C VİTAMİNLİ KREM NE İŞE YARAR ?

C vitamini krem aynı zamanda fazla güneşte kalmaktan kaynaklı olan hasarı da düzeltmeye yardımcı olmaktadır. C vitaminli kremler ve ürünler göz altı morluklarına da iyi gelmektedir. C vitaminli ürünler yüzdeki ton farklılıkları için de kullanılabilir. C vitamini doğal bir antioksidan olduğundan cildi dış etkenlerden korumak için de tercih edilebilir. C vitamini aynı zamanda hücre yenilenmesini de hızlandırır ve cilde daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

C Vitamini Kremi Nasıl Kullanılır?

C vitamini kremi günlük bakım rutinine eklenmelidir ve düzenli olarak kullanılmalıdır. Temiz bir cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. C vitamini kremi ince bir tabaka halinde sürülmelidir. C vitaminli kremler vücuttaki çatlaklara da iyi gelmektedir.

C Vitamini Serum Nasıl Kullanılır?

C vitamini serum uygulanmadan önce cilt temizlenmelidir. Temizleme işleminden sonra tonik de kullanılabilir. Ürün 2 ya da 3 damla olacak şekilde sürülür ve masaj yapılarak cilde yedirilir. Cilt serumu emdikten birkaç dakika sonra nemlendirilir. Bu tarz serumlar kullanılırken cilt güneşin zararlı ışınlarından korunmalıdır. Serumdan sonra güneş kremi uygulaması da yapılabilir. C vitaminli serumlar cildinizin parlak ve taze görünmesini sağlar.

Vitamin C Plus Krem Nasıl Kullanılır

Cilt bir tonik yardımıyla temizlenmelidir. Temizleme işleminden sonra yeterli miktarda ürün tüm yüze eşit miktarda ve ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Bu uygulama sabah akşam olacak şekilde günde iki defa yapılmalıdır.

Aydınlatıcı Etkili C Vitamini Krem

Cilt temizlendikten sonra yeterli miktarda aydınlatıcı etkili c vitaminli krem tüm yüze eşit oranda ve ince bir tabaka halinde sürülür. Ürünün gözünüze temas etmemesine dikkat etmelisiniz. C vitaminli cilt beyazlatıcı krem sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanır. C vitaminli kremin gündüz uygulanması durumunda güneş kremi uygulaması da yapılabilir.

Başa Dön Whatsapp Mesaj Gönder