En etkili cilt Bakım kremi ile Hadi İyi Hissedelim

BİO'Sİ
LEKE KARŞITI & CİLT BEYAZLATICI KREM

en etkili cilt bakımı

En Etkili Cilt Bakımı Teknikleri

Son zamanlarda iyi hissetmenin yollarını ararken buluyorum kendimi. Sonra da iyi hissetmek için çeşitli ritüeller oluşturmaya çalıştığımı fark ettim. Bazen sadece kendim için abartılı bir makyaj yapıyorum bazense derinlemesine bir cilt bakımı, bazen bol kalorili bir yemek yiyorum bazense sadece leziz bir elma, bazen sonu belli romantik bir film izliyorum bazense bir festival filmi... O an neye ihtiyacım varsa onu yapmaya özen gösterir oldum. Bunları sizlere neden aya ilk ayak basan insan gibi anlatıyorum çünkü belki benim gibi bunları yapmayı erteleyenleriniz vardır.

Benim en çok es geçtiğim şey kendime bakmam, kendimi dinlemem, kendime özen göstermem olmuştu. Hatta bu üstüme o kadar oturmuş ki bakım yapmaya yeltendiğim zamanlarda bir şekilde bunlardan cayarken buluyordum kendimi. Ve bundan yaklaşık bir sene önce artık yaş almanın bana etkilerini eskiye nazaran daha çok görür oldum. Sonra aynanın karşısına geçtim ve şunu söyledim kendime: “Şu an aynada gördüğün sen için bir sürü kusur buluyorsun ama bundan yirmi yıl sonra bu kusurların hiçbirini görmeyeceksin ve şöyle diyeceksin, gençken ne güzelmişim.”

Bunu fark ettikten sonra kendime daha iyi bakmaya başladım ve bu bana çok iyi geldi.

 

Daha iyi hissetmek için kendine bak.

 

Gerçekten kendimize bakmak için yaşlanmayı mı bekleyeceğiz. Her geçen gün daha fazla eski fotoğraflara bakıp ne güzelmişim mi diyeceğiz? Elbette hayır. Artık buna son!

Ne fark ettim biliyor musunuz, bu zamana kadar geçiştirdiğim büyük sorunlarımın hepsi küçük müdahaleler sayesinde yok oldu. Kendimi iyi hissetmek için rutinime kattığım bir ürün ya da her zaman es geçtiğim bir duş sonrası bakımı bana baya baya iyi geldi. Gözümüzde büyüttüğümüz sorunlarımız o kadar çözülmez değilmiş bunu anladım, daha birçok konuda da anlayacağım gibi görünüyor.

 

Kozmetik Rehabilite Etmelidir!

 

Bu konuda Biosidermo bana ilham oldu; kozmetik rehabilite etmeli, anlayışları sayesinde hem onarılan sağlıklı ciltlere kavuşurken hem de kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Mesela ergenlikten kalma sivilce izlerin için üzüleceğine Bio’si Leke Karşıtı ve Cilt Beyazlatıcı Kremi rutinine ekleyebilirsin. Böylelikle gözünde büyüttüğün o küçük sorunların yok olur ve sen de kendini daha çok seversin.

 

 

Başa Dön Whatsapp Mesaj Gönder