Kırışıklık Kremi

BİO'Sİ
LEKE KARŞITI & CİLT BEYAZLATICI KREM

kırışıklık kremleri , kırışık kremi fiyatları

KIRIŞIKLIK KREMLERİ YENİ FORMÜLÜYLE KARŞINIZDA

aşımız ilerledikçe yüzümüzde kırışıklıklar meydana gelir. Kırışıklıklar en belirgin göz çevresi, alın, dudak ve boyun bölgesinde olur. Kırışıklık vücutta kolajenin azalması sonucu oluşur. Kolajen cildi sıkılaştırır. Vücuttaki kolajen üretiminin azalması sonucu cilt ince ve daha az dolgun gözükür cilt kurur ve hassaslaşır böylece kırışıklıklar ve lekelenmeler daha net belli olur. Bu duruma engel olmak için cildimize uygun bakım ürünleri kullanmalı ve cildimizi temiz tutmalıyız. Kırışıklıkları engellemek için kırışıklık kremi kullanmayı tercih edebiliriz. Güneş ışınları da kırışıklık oluşmasına sebebiyet verebilir. Güneş kremi kullanmadan güneşte durulan zamanlarda kırışıklığın yanı sıra lekelenmelerde oluşur bu durum içinde leke giderici kremlere başvurmak gerekir. Leke giderici ve Kırışıklık giderici kremleri seçerken kendi cilt tipimize uygun ve güvenilir ürünleri tercih etmeliyiz. Kırışıklık kremleri gündüz kremi ve gece kremi olarak ikiye ayrılır. Gündüz ve gece kırışıklık kremleri birbirine karıştırılmamalıdır çünkü her iki kırışıklık giderici krem vücutta farklı etki gösterir. Geceleri cilt dokusu dinlenir ve yenilenir gece kremleri de cildi onarırken aynı zamanda nemlendirir. Fakat gece kremlerinde güneşten koruyuculuk faktörü yoktur. Gündüz kremleri ise daha yumuşak bir dokudadır ve cildiniz hava alabilir. Gündüz kremlerinin çoğunda güneş koruyuculuğu da bulunur.Kırışıklık kremi temiz bir cilde yeteri kadar uygulanmalıdır. Kırışıklık giderici krem seçerken özellikle kolajen içermesine dikkat edilmelidir.

 • Kırışıklık İçin Hangi Krem?
  Bio’si kırışıklık giderici kremi içeriğinde 3 farklı peptit, C vitamini, hyalüronik asit bulunmaktadır. Tüm cilt tipleri ve tüm yaşlar için üretilmiştir. Cildi nemlendirirken yaşlanma belirtilerini de azaltır. Ürün dermatolojik olarak test edilmiştir. UVA ve UVB koruması da test edilmiştir. Biosidermo sitemize giderek ürünümüze göz atabilirsiniz.
 • Kırışıklıklar İçin Hangi Serum
  Serumlar cildin alt tabakasına kadar inip cildin ihtiyacı olan maddeleri cilde verirler. Serumlar cilt sorununa göre değişiklik gösterirler. Serum sabah ve akşam olacak şekilde temiz cilde uygulanmalıdır. Serumdan sonra cilt nemlendirilmelidir. Serum kullanılırken yüz güneşten korunmalıdır. Bu yüzden serum uygulaması yaptıktan sonra güneşe çıkılacaksa güneş kremi kullanılmalıdır. Serumlar cildi nemlendirmezler sadece nemin muhafaza edilmesini sağlarlar.
 • 25 Yaş Kırışıklık Kremi
  25 yaşında cilt gelişimini tamamlar. Uzmanlara göre 25 yaş kırışıklık kremi kullanmaya başlamalıyız. Tabi eğer güneşte kalmayı çok seviyorsanız kırışıklık kremlerini daha erken kullanmaya başlamanız gerekebilir. 25 yaşından sonra belirginleşmeye başlayan kırışıklıklar için kullanılacak olan kırışıklık kremleri ağır olmamalıdır. Canlandırıcı etki taşıması yeterlidir.
 • Göz Çevresi Kırışıklık Kremi
  Göz çevresi vücudun diğer kısımlarına oranla daha ince bir yapıdadır bu yüzden kırışıklık oluşma ihtimali daha yüksektir. Yorgunluk, yaş, stres ve mimikler kırışıklık oluşumunu tetikler. Göz çevreniz için de seçeceğiniz kırışıklık kremi yine sizin cilt tipinize uygun olmalı ve kapsamlı bir araştırmadan sonra size en uygun hangisiyse onu almış olmalısınız. Krem uygulaması yapılırken hassas davranılmalıdır. Göz çevresi kırışıklık kremi yanında göz altları korunmalıdır örneğin güneşe çıkılacağı zaman güneş gözlüğü kullanılabilir. Bakım maskeleri yapılırken göz çevresi için uygun değilse o bölge korunarak uygulama yapılabilir.
Başa Dön Whatsapp Mesaj Gönder