Cilt Beyazlatıcı Krem

BİO'Sİ
LEKE KARŞITI & CİLT BEYAZLATICI KREM

Kaliteli Cilt Beyazlatma Kremi Fiyatları

Cilt Beyazlatıcı Krem

Cilt Beyazlatıcı Krem Mucizesiyle Tanışın

Cilt Beyazlatıcı Krem Mucizesiyle Tanışın Yüzümüzde ve vücudumuzun belirli bölgelerinde zaman zaman istenmeyen kararmalar ve lekeler meydana gelebilmektedir. Bu kararma ve lekelenmelerin sebepleri hamilelikte oluşan hormon bozuklukları, sivilce lekeleri, güneş ışınları, hava koşulları ya da yaşanılan bir hastalık olabilir. Bu lekelenmelerden ve kararmalardan kurtulmak için beyazlatma kremleri tercih edilebilir. Cilt beyazlatma kremleri vücuttaki ton farklarını eşitlemeyi ve cildi nemlendirerek daha canlı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Cilt beyazlatıcı kremi kullanmadan önce uygulama yapacağınız bölgenin temiz olması gerekmektedir. Krem yüzünüze uygulanacaksa yine kendi cildinize uygun olan yüz temizleme jelini kullanarak yüzünü temizlemelisiniz. Krem ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Beyazlatıcı krem uygulanırken kararma olan bölgelere sürmeye dikkat edilmeli sağlıklı bölgelere sürülmemelidir. Krem ciltte tamamen emilmeden üzerine başka bir ürün uygulanmamalıdır. Beyazlatıcı kremden olumlu sonuçlar almak istiyorsanız uygulanma talimatlarına uymalı ve düzenli olarak kullanmalısınız. Cilt beyazlatma krem günde 2 kez kullanılması önerilir. Cilt beyazlatma kremlerinin etki süresi insandan insana değişmektedir. Günümüzde ten beyazlatma işlemi moda olarak da düşünülmektedir. Cilt beyazlatma kreminizi almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. İçeriğini bilmeden aldığınız bir krem cildinize zarar verebilir. Beyazlatma kreminizi kendi vücut tipinize uygun olarak almanız da önemli bir husustur. Yaşlanmayla birlikte lekelenmelerin yanında kırışıklıklar da meydana gelmektedir. Bu durumlar için de kırışıklı kremlerini tercih edebilirsiniz. Kırışıklık kremi ve beyazlatma kremini aynı anda kullanmamanız gerekmektedir.

Hangi Krem Cildi Beyazlatır?

Bio’si leke karşıtı ve cilt beyazlatıcı kremi tercih edebileceğiniz kremler arasındadır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. UVA ve UVB koruması da test edilmiştir. Cilt beyazlatma kremi 72 saate kadar nemlendirme özelliğine sahiptir. Özel hazırlanmış formülünün içerisinde B ve E vitaminleri, meyan kökü ve Shea butter ağacı özü bulunmaktadır. Shea butter Afrika’da yetişen bir ağacın cevizlerinden elde edilen bir yağdır ve Dünya üzerinde bilenen en güçlü doğal nemlendiricidir."

Cilt Beyazlatıcı Krem markaları

Cilt beyazlatma kremleri yanlış tercih edildiği zaman cildinizde tahrişe, sivilceye ve kızarıklara sebep olabilir. Bir üst başlıkta sizlere anlattığımız ürünü Biosidermo sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Başa Dön Whatsapp Mesaj Gönder